kõik kategooriad

Tooted

Avaleht>Tooted>API 610

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1619677155284537.jpg
DMS-seeria horisontaalne split mitmeastmeline pump

DMS-seeria horisontaalne split mitmeastmeline pump


● Horisontaalne jagatud mitmeastmeline pump
● Laagritüüpi pumba vahel
● BB3
● API 610 BB3 pump

e-post: [meiliga kaitstud]

Peamised tehnilised andmed

● Tootlikkus: 2400 m3 / h
● Pea: 2000m
● Rõhk: 35 MPa
● Temperatuur: -40–200 ° C

Rakendused

● Seda pumbasarja kasutatakse peamiselt nafta tootmisel, naftakeemia-, keemia-, kivisöekemikaalide, torujuhtmete transportimisel, merevee magestamisel, elektrijaamades jne. Seda saab kasutada ka kivisöe keemiatööstuses hallveepumpades ja lahja metanooli sisaldavates pumpades -surve hüdraulilise energia taaskasutamise turbiin keemiatööstuses ja lahja vedel pump ja rikkalik vedel pump, mida kasutatakse väetise ja ammoniaagi tehases jne

● Pumpa kasutatakse tavapärastes töötingimustes, näiteks katla toitevesi elektrijaamas, dekopeerimine ja fosfori eemaldamine terasetehases, naftavälja vee sissepritsimine ja muud kõrgsurve rakendused.

konkurentsieelise

● Esimese astme tiivik on vaakumkujundusega ja sellel on hea kavitatsiooni jõudlus. Tööratas asetatakse tahapoole, nii et aksiaaljõud tasakaalustatakse automaatselt ilma keeruka struktuuriga tasakaalumehhanismita. See lihtsustab pumba struktuuri ja hõlbustab tahkete osakestega keskkonna transportimist.

● Pumba sisse- ja väljalaskeava on paigutatud pumba korpusele. Pumpa saab lahti võtta, lihtsalt avades pumba kaane, jättes pumba kere seisma ilma sisselaske- ja väljalasketorustikke eemaldamata. Hooldus on lihtne ja mugav.

● Sõltuvalt võlli võimsusest ja kiirusest võivad laagrid kasutada isemäärivat libisevat laagrikonstruktsiooni ja sunnitud määrimise laagristruktuuri.

● Kõik hõõrdumispaarid on valmistatud kõrge kõvaduse ja kulumiskindlusega materjalidest, nii et neid pole kerge hammustada. Pöörlevad varrukad ja rõngas on pinnal karastatud, tagades mitte ainult kõrge kõvaduse ja kõvaduse erinevuse, vaid ka neid on raske hammustada. See sobib tahke-vedeliku kahefaasilise keskkonna edastamiseks ja osakeste erosiooni vähendamiseks. Pumba eluiga ja töökindlus on tagatud.

KÜSITLUS