kõik kategooriad

Tooted

Avaleht>Tooted>API 610

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1619761267909600.jpg
DSG seeria horisontaalne kõrgsurve mitmeastmeline pump

DSG seeria horisontaalne kõrgsurve mitmeastmeline pump


● Horisontaalne kõrgsurve mitmeastmeline pump

● Laagritüüpi pumba vahel

● BB5

● API 610 BB5 pump

e-post: [meiliga kaitstud]

Peamised tehnilised andmed

DSG
DSH
Voolu ulatus5 ~ 730m3 / h 45 ~ 1440
Pea ulatus~ 3200m3200m (6000r / min)
Kohaldatav temperatuur-80 ~ 450 ° C-80 ~ 450 ° C
Kujundusrõhk~ 35 MPa~ 35 MPa
Rakendused

● DSG-seeria pumpa kasutatakse peamiselt katla toitevees, rafineerimistehastes, soojuselektrijaamades, kivisöe keemiatööstuses, linna veevarustuses, veepuhastuses, naftakeemia ja muudes tööstusharudes. See sobib eriti vedelate, tuleohtlike, plahvatusohtlike, mürgiste, kõrgete temperatuuride ja kõrge rõhu, näiteks veeldatud naftagaasi, kergete süsivesinike, katla toitevee jne edastamiseks.

● DSH-seeria pumpa kasutatakse peamiselt nafta tootmisel, kivisöe keemiatööstuses, merevee magestamisel, elektrijaamades ja nii edasi. Seda saab kasutada ka kivisöe keemiatööstuses halli veepumba, lahja metanoolipumba, keemilise väetise, lahja vedelpumba ja rikkaliku vedeliku pumba jaoks.


konkurentsieelise

● Pumba korpuse ja pumba katte rõhuosad valmistatakse sepistamise teel, mis muudab töö ohutumaks ja usaldusväärsemaks.

● Nii pumba korpus kui ka tiivik on varustatud tihendusrõngaga. Kliirens ja kõvadus vastavad API 610 standardile. Varuosad on kergesti vahetatavad ja pika tööeaga.

● Seal on juhtnupud ja positsioneerimisnõelad. Kõrgtemperatuurse keskkonna edastamisel laieneb pump ja ulatub ajamita otsa, mis ei mõjuta pumba ja ajami vahelist ühendust. Operatsioon on ohutum ja usaldusväärsem.

● Sõltuvalt võlli võimsusest ja pöörlemiskiirusest saab kasutada isemäärivaid liuglaagreid ja sundmäärimisega libisevaid laagrikonstruktsioone.

● Sisemine südamik võtab vastu integreeritud väljatõmbe struktuuri, mis võimaldab pumba hooldust ja kontrolli teostada ilma sisse- ja väljalasketorustikke liigutamata.

KÜSITLUS