kõik kategooriad

Tooted

Avaleht>Tooted>API 610

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1619674768224911.jpg
SM-seeria aksiaaljaotusega topeltimurpump

SM-seeria aksiaaljaotusega topeltimurpump


● Aksiaaljaotusega topeltimurpump
● Laagritüüpi pumba vahel
● BB1
● API 610 BB1 pump

e-post: [meiliga kaitstud]

Peamised tehnilised andmed

● Võimsus: 10,000 3 mXNUMX / h
● Pea: 180m
● Temperatuur: -20–160 ° C

Rakendused

● Seda pumbasarja kasutatakse laialdaselt vee niisutamiseks, veetöötlemiseks, naftakeemia, elektrijaamade, soojuselektrijaamade, toruvõrgu survestamiseks, toornafta (tooteõli) transportimiseks, merevee magestamiseks ja muudel juhtudel.

● Pumbasid saab kasutada tavapärastes töötingimustes, mis hõlmavad lahja vedelpumpa, rikkaliku vedeliku pumpa ja hüdroturbiini suuremahulises ammoniaagitehases ning torujuhtme peapumpa toornafta või tooteõli transportimise projektis.

konkurentsieelise

● Korpus ja laager on konstrueeritud aksiaalse lõhestamise teel. Pumba sisse- ja väljalasketorud asuvad pumba korpuse alumises osas. Pumpa saab parandada ja hooldada ilma sisse- ja väljalasketorusid lahti võtmata.

● Sunnitud määrimise liuglaagreid, isemäärivaid liuglaagreid või veerelaagreid saab konfigureerida sõltuvalt energiatihedusest (Pn).

● Pumba paigaldamine on mugavam ja töö usaldusväärsem astmelise tiiviku aksiaalse positsioneerimiskonstruktsiooni ja usaldusväärse tiiviku lukustusrežiimi tõttu.

● Laagri korpuse ja pumba korpuse vahel on positsioneerimistihvt. Pumba teisese paigaldamise ajal ei ole vaja pumba mahtu reguleerida, mis lühendab oluliselt pumba hooldus- ja hooldustsüklit.

KÜSITLUS