kõik kategooriad

Tooted

Avaleht>Tooted>API 610

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1619764048714495.jpg
VMC seeria vertikaalne kotipump

VMC seeria vertikaalne kotipump


● Vertikaalne kotipump

● Vertikaalne pump  

● VS6

● API 610 VS6 pump

e-post: [meiliga kaitstud]

Peamised tehnilised andmed

● Pea: 0-800m
● Võimsus: 0-800m3 / h
● Pumba tüüp: vertikaalne
● Rõhk: 10 Mpa
● Temperatuur: -180-150 ° C
● Materjal: valuteras, SS304, SS316, SS316Ti, SS316L, CD4MCu, titaan, titaanisulam, Hastelloy sulam

Rakendused

● Seda pumbasarja kasutatakse laialdaselt naftakeemias, kivisöekemikaalides, krüogeensetes ehituses, kondensaadi väljatõmbamisel, veeldatud gaasi tootmisel, nafta rafineerimisel, elektrijaamades, torujuhtmete rõhureguleerimisel, merevee magestamisel ning teistes tööstusharudes ja valdkondades.

● See sobib eriti madalatemperatuurilise keskkonna, hõlpsalt gaasistatava keskkonna jne, näiteks maagaas, etüleen, vedel ammoniaak, kondensaat, kerged süsivesinikud ja naftatooted jne.

konkurentsieelise

● Rull-laagri konstruktsioon kantakse õhukese õlimäärimisega. See on loodud spetsiaalse määrdeõli ringlussüsteemiga ja laagril on hea määrdeefekt. Vahepeal on olemas vesijahutus ja õhkjahutus, mis sobib erinevateks töötingimusteks ja parandab laagri eluiga.

● Tasakaalukambri saab ühendada sisselaskeavaga. Kui keskkonda on lihtne aurustada, saab selle ühendada ka sekundaarse tiivikuga, et suurendada survet tihendikambris, vähendada gaasistamise võimalust ning suurendada ohutust ja töökindlust.

● Esimese astme tiivik võtab vastu imuratta, millel on hea imemisvõime ja mis võib lühendada pumba sisestussügavust.

● Liuglaagris rakendatakse mitmepunktilise toe struktuuri ja laagrite vahe on kavandatud vastama API standardite nõuetele. Pumba stabiilse töö tagamiseks võetakse kasutusele laagrite kõrge kulumiskindlad materjalid.

● Profiiliga keevitatud konstruktsioon võetakse vastu imemis- ja väljalaskesektsioonis, ilma valuvigadeta ja tugeva rõhu kandevõimega.

● Trumli-ketta struktuuri kasutatakse aksiaaljõu tasakaalustamiseks ja see reguleerib töö ajal automaatselt aksiaalset lõtku. See võib saavutada aksiaaljõu täieliku tasakaalu, muutes laagri ilma aksiaalkoormuseta. Pumpade tööiga võib olla pikem ja neid on ohutum kasutada

KÜSITLUS