kõik kategooriad

Tooted

Avaleht>Tooted>API 610

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1619761598338780.jpg
ZE-seeria naftakeemia protsessipump

ZE-seeria naftakeemia protsessipump


● Naftakeemiline protsessipump

● Ülekande tüüpi pump

● OH2

● API 610 OH2 pump

e-post: [meiliga kaitstud]

Peamised tehnilised andmed

● Suurus: 1-16 tolli
● Tootlikkus: 0–2600 m3 / h
● Pea: 0–250 m
● Temperatuur: -80–450 ° C
● Rõhk: 5.0 MPa
● Materjal: valuteras, SS304, SS316, SS316Ti, SS316L, CD4MCu, titaan, titaanisulam, Hastelloy sulam

Rakendused

● Seda pumpade seeriat kasutatakse peamiselt nafta rafineerimistehastes, naftakeemiatoodetes, krüogeensetes tehnikates, söekemikaalides, keemilistes kiududes ja üldistes tööstusprotsessides, elektrijaamades, suurtes ja keskmistes kütte- ja kliimaseadmetes, keskkonnakaitseehituses, avamere tööstustes ja magestamistehastes nagu muudes tööstusharudes ja valdkondades.

konkurentsieelise

● Laagrivedrustuse kinnitus on loodud tervikuna, mida määritakse õlivanni abil. Õlitase reguleeritakse konstantse õlitassi abil automaatselt.

● Vastavalt töötingimustele saab laagri vedrustuskinnitust õhkjahutusega (jahutusribidega) ja vesijahutusega (vesijahutusega hülsiga). Laager on tihendatud labürindi tolmukettaga.

● Mootor võtab vastu pikendatud sektsiooni membraanühenduse. Seda on väga mugav ja kiire hooldada ilma torujuhtmeid ja mootorit lahti võtmata.

● Sellel pumbasarjal on kõrge üldistusaste. Kogu tootevalikus on viiskümmend kolm spetsifikatsiooni, samas kui vaja on ainult seitset tüüpi laagriraami komponente.

● Pumba korpus, mille väljalaskeava läbimõõt on 80 mm või rohkem, on radiaaljõu tasakaalustamiseks mõeldud topeltpinge tüüpi, tagades seega laagri tööea ja võlli läbipainde võlli tihendis.

KÜSITLUS