kõik kategooriad

Tooted

Avaleht>Tooted>Keemiline pump

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1620615398739491.jpg
ZA naftakeemilise protsessi pump

ZA naftakeemilise protsessi pump


● naftakeemia protsessi pump
● API 610 OH1 pump
● Pumbatud pump

e-post: [meiliga kaitstud]

Peamised tehnilised andmed

● Vooluulatus: 2 ~ 2600m3 / h
● Pea ulatus: 15 ~ 250m
● Rakendatav temperatuur: -80 ~ 250 ° C
● Kujundusrõhk: 2.5 MPa

Rakendused

● Seda pumpade seeriat kasutatakse peamiselt nafta rafineerimistehastes, naftakeemiatoodetes, krüogeensetes tehnikates, söekemikaalides, keemilistes kiududes ja üldistes tööstusprotsessides, elektrijaamades, suurtes ja keskmistes kütte- ja kliimaseadmetes, keskkonnakaitseehituses, avamere tööstustes ja magestamistehastes nagu muudes tööstusharudes ja valdkondades.

konkurentsieelise

● Laagrivedrustuse kinnitus on loodud tervikuna, mida määritakse õlivanni abil. Õlitase reguleeritakse konstantse õlitassi abil automaatselt.
● Vastavalt töötingimustele saab laagri vedrustuskinnitust õhkjahutusega (jahutusribidega) ja vesijahutusega (vesijahutusega hülsiga). Laager on tihendatud labürindi tolmukettaga.
● Mootor võtab vastu pikendatud sektsiooni membraanühenduse. Seda on väga mugav ja kiire hooldada ilma torujuhtmeid ja mootorit lahti võtmata.
● Sellel pumbasarjal on kõrge üldistusaste. Kogu tootevalikus on viiskümmend kolm spetsifikatsiooni, samas kui vaja on ainult seitset tüüpi laagriraami komponente.
● Pumba korpus, mille väljalaskeava läbimõõt on 80 mm või rohkem, on radiaaljõu tasakaalustamiseks mõeldud topeltpinge tüüpi, tagades seega laagri tööea ja võlli läbipainde võlli tihendis.

KÜSITLUS