kõik kategooriad

Tooted

Avaleht>Tooted>Keemiline pump

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1620613504937683.jpg
ICP seeria keemiline pump

ICP seeria keemiline pump


● ICP seeria keemiline pump
● Lõpeta imemispump
● ISO2858
● Roostevabast terasest pump

e-post: [meiliga kaitstud]

Peamised tehnilised andmed

● Tootlikkus: 2–480 m3 / h
● Pea: 3–150 m
● Temperatuur: -80 ° C ~ 300 ° C
● Rõhk: 2.5 MPa
● Materjal: valuteras, SS304, SS316, SS316Ti, SS316L, CD4MCu, titaan, titaanisulam, Hastelloy sulam

Rakendused

● Teatud kogust tahkeid osakesi kasutatakse peamiselt keemiatööstuses, naftakeemiatööstuses, nafta rafineerimisel, metallurgias, kergetööstuses, meditsiinis ja teistes tööstussektorites.

konkurentsieelise

Parandage mehaaniliste tihendite ja laagrite eluiga, millel on keemiliste pumpade töös suurim rikke.
● Võlli jäikuse suurendamiseks kasutage paksemat võlli
● Laager on laienenud ja võtab vastu kaherealise radiaalse tõukejõuga kuullaagri, rulli aksiaalne kliirens on väike, laagri eluiga on üle 25,000 XNUMX tunni ja mehaanilise tihendi eluiga on pikenenud.
● Tööratas ja pumba võll on ühendatud keermega, usaldusväärse tihendiga, mugava lahtivõtmise ja monteerimisega ning parema kavitatsioonikindlusega kui IH pumbad.
● Laagrikarbil on avar õõnsus, mehaanilisel tihendil on head töötingimused ja pikk eluiga.
● Saadaval on vesijahutusega või õhkjahutusega laagrikarp või vesijahutusega võlli tihendikarp ja pumba korpus on keskel toestatud.
● Kassettide mehaanilisi tihendeid saab tarnida vastavalt Ameerika standardi API610 kaheksanda väljaande artiklile 2.7.3.1.
● Saadaval on erinevat tüüpi võllitihendid: ühe otsa nägu, kahe otsaga nägu, tandem, sise- ja välimine mehaaniline tihend; lisaratta, tihenditihendi ja mehaanilise tihendi abisüsteemi saab tarnida vastavalt Ameerika standardile AP1610.
● Võib olla varustatud rõhuanduri või mootori kaitselülitiga, et vältida mootori ülekoormuskahjustusi ja mehaanilise tihendi vedeliku purunemise kahjustusi.
● See võib olla varustatud mootori kiiruse reguleerimisseadmega voolu reguleerimiseks igal ajal ning seda saab ühendada ja automaatselt juhtida tasememõõturiga. Seda saab ka blokeerida voolumõõturiga, et automaatselt kontrollida vajalikku vooluhulka.

KÜSITLUS